Jdi na obsah Jdi na menu
 

 
POMŮCKY PRO SENIORY

gif_prolinacka.gif

 

Mechanické a elektrické invalidní vozíky

Invalidní vozíky lze rozdělit do dvou základních kategorií a to na mechanické (poháněné manuální silou buď samotného uživatele, nebo druhou osobou, která uživateli pomáhá při jízdě), a elektrické (ovládané obvykle pomocí joysticku na dálkovém ovladači, který je upevněn na vozíku). Všechny druhy vozíků mohou sloužit buď pro přesun uživatele, nebo pro celodenní užívání.

Zájemcům o vozík jsme schopni sehnat vozík jakékoli značky a udělat úpravu dne přání a potřeb. Záruka na nový vozík je 2 roky a na repasovaný půl roku. I po uplynutí záruční doby se s uživatelem domluvíme na možné opravě za příznivou cenu i podmínky.

 

Mechanické vozíky základní

 

Tyto vozíky jsou určeny pro osoby, které mají sníženou pohyblivost dolních končetin, ale zároveň musí mít zachovanou a dostatečnou sílu pohybovat se na vozíku pomocí rukou. Výběr typu a velikosti sedu závisí na tělesných proporcích a charakteru budoucího uživatele. Při výběru je také nutné a neméně důležité určit podmínky (v jakém prostředí), v nichž bude vozík uživatel používat.

 

Ceny repasovaných vozíků se pohybují od 2 200,- Kč do 3 500,- Kč. Cena se odvíjí od stáří a stavu pomůcky i od doplňcích na přání uživatele.

 

Pro více informací a pro objednání volejte:
Dita Horochovská - 777 131 114

Web: http://pomuckyaservis.cz