Jdi na obsah Jdi na menu
 

 
Zájezd Itálie 2014-archiv

Naše zkušenosti
 

Krásný čistý kemp s velkým bazénem s pitnou vodou a pěkné ubytování v plně zařízených mobilheimech. To nás čekalo při příjezdu do kempu La Capannina v přístavním městečku, kam jezdíval i Napoleon.

Stálé slunce, teploty okolo 30 stupňů, teplé moře, pravidelné ranní a podvečerní hodinové skupinové cvičení (odpoledne v bazénu), možnost nákupů ve 3 minuty vzdáleném nákupním centru a restaurace s pizzerií přímo v kempu. Prostě vše, o čem můžete uvažovat, vám nabízíme pro aktivní trávení letošní dovolené. Navíc má na čisté písečné pláži každý svoje lehátko a slunečník zdarma, tak nikomu nic nechybí. Prohlédněte si přiložené fotografie a v září pojeďte s námi také. Kompletní cena ubytování a dopravy na 10 dní – 4250,- Kč. (cena je podpořena v rámci preventivního grantového programu středočeského kraje).

V průběhu našeho pobytu jsme uskutečnili několik schůzek se zástupci seniorských organizací města Fermo, se starostou města Porto San Giorgio a proběhlo jednání o spolupráci se zástupci hospodářské komory kraje Marken.

 

 

12-1-.jpg

3-1-.jpg

 

 

 

 

 

 

 

10-1-.jpg

7-1-.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Právě jsme se vrátili z našeho druhého letošního cvičebního pobytu v Porto San Giorgiu.
Tentokrát nás vyjelo téměř 120, a přestože nám počasí nepřálo tolik jako v červnu, strávili jsme v Itálii 8 krásných aktivních dnů.
Opět jsme začínali ranním cvičením (Arnošt - Vítání slunce), pokračovali skupinovým zdravotním cvičením (Jitka a Hanka) a cvičební den končili se Zuzkou v bazénu. Navíc se nám se svým cvičením představila nová cvičitelka Lucka, která s námi začíná v Plzni.
Jitka s Janou každý den připravily nová témata pro anglickou konverzaci a ještě jsme stačili navštívit několik krásných míst v blízkém i vzdálenějším okolí (Loreto, Ancona, Tore de Palme).
Všem cvičitelům a spoluorganizátorům moc děkuji a pro všechny jedna dobrá zpráva. Pro příští rok máme vše opět zajištěné. Těšíme se.
Zdeněk Srba