Novinky

Informace k zářijovému pobytu v Itálii

S potěšením oznamujeme, že zájezd do Itálie v termínu 4.-13.9.2020 se uskuteční podle plánu. Máme ještě volná místa, takže máte-li zájem, neváhejte a přihlašte se:

Lucie Volhejnová: 773 087 553, lucievolhejnova@seznam.cz

Zuzana Rybáčková: 603 526 695, zuzana.rybackova@seznam.cz

Příležitost mohou využít i klienti původně přihlášení na červnový termín.

Pro více informací o přeregistraci, případně zrušení registrace kontaktujte pořádající CK Quality Tours a to buď bezplatně na telefonu 800 707 111 nebo na emailu info@qualitytours.cz.

 

Dopis naší delegátky všem váhajícím klientům:

Dobrý den,

píši Vám, abych vás zbavila strachu, který nyní ovládá celý svět.

Itálie byla napadena mezi prvními. Po těch těžkých smutných minulých měsících se situace vrátila již do normálu. Stále jsou pro jistotu dodržována některá opatření, zejména zvýšená dezinfekce. Jsem po celou dobu zde a jsem svědkem všech opatření, která se dělala a dělají.

Italové připravovali sezonu opravdu pečlivě, dezinfikovali všechno zařízení, dokonce ulice. Před každým obchodem nebo uvnitř je k dispozici spray či gel s dezinfekcí, v nákupních centrech taky rukavice. V restauracích jsou stoly umístěny tak, že každý má okolo sebe minimálně 2 m volného prostoru. Při vstupu roušku nasadíte a u stolu si ji sundáte. Toť vše.

Na pláži je situace normální, nošení roušky zde je zcela dobrovolné. Slunečníky jsou ve vzdálenost 5-6 m od sebe, lůžka pod slunečníkem cca 1 m.

Za celou dobu, co tu jsem, jsem neslyšela, že by někdo z Porta či okolních vesnic onemocněl či zemřel. Pokud dodržíte hygienická opatření, nemyslím, že by Itálie byla nebezpečnější než ostatní země. Spíš bych řekla, že Itálie je dnes předezinfikovaná.

Vezměte si na cestu roušku, gel na ruce a tady můžete užívat slunce a moře bez obav. A máte-li nějaké další dotazy, můžete mi zavolat.

Těší se na Vás a zdraví

Vaše Zuzana Rybáčková

+420 603 526 695

© 2008 - 2018 Senior fitnes z. s. Všechna práva vyhrazena. Design by Vojtěch Blechta