Novinky

Přeplavme svůj La Manche!

Soutěž ve štafetovém plavání seniorů „Přeplavme svůj La Manche“ vyhlásil už popáté projekt SenSen (Senzační senioři) Nadace Charty 77. Cílem pro přihlášené seniorské týmy z celého Česka bylo uplavat 34 kilometrů za jediný měsíc. Patronkou štafetového plavání byla Lucie Leišová, přemožitelka Gibraltaru a nadšená podporovatelka plaveckých aktivit Senzačních seniorů.

I Senior fitnes se zapojil do soutěže a jeho zástupci uplavali za měsíc únor, ve kterém soutěž probíhala, celkem 83,65 km! Impozantního výsledku dosáhl pan Václav Valtr, který se, ač již také senior (r.n. 1956), věnuje plavání i závodně, takže se jeho excelentním výsledkům jen tak nikdo nevyrovná. Sám uplaval 51,25 km a my věříme, že bude mezi nejlepšími jednotlivci.

Rádi bychom vyzdvihli i pana Vladimíra Horáka, který byl v soutěži naším nejstarším účastníkem. Narodil se roku 1925 a za měsíc únor uplaval šest kilometrů. Je ovšem nutné říct, že až na malé výjimky toto pan Horák uplave každý měsíc. V 95 letech úžasný a úctyhodný výkon!!!

Už známe i výsledky! Tým SF se umístil na 15. místě z celkového počtu 26 zúčastněných týmů z celé ČR.

Výsledková listina

Čtěte také článek SenSen

 

© 2008 - 2018 Senior fitnes z. s. Všechna práva vyhrazena. Design by Vojtěch Blechta