Sportovně relaxační pobyty v Itálii

Senior fitnes z.s. již tradičně zajišťuje sportovně relaxační pobyt na palmové riviéře v kempu La Capannina lázeňském letovisku Porto San Giorgo, které je malé, klidné městečko a je řazeno mezi 83 nejčistších italských přímořských středisek vhodných také pro dětskou rekreaci.

Takovéto pobyty zajišťuje Senior fitnes z.s. ve dvou termínech mimo hlavní sezónu. V ceně pobytu je doprava autobusem a ubytování. Pobyty jsou vhodné pro všechny věkové kategorie, takže účast není limitována věkem a na své si tedy přijde každý. Ubytování je zajištěné v bungalovech, ve kterých je možné ubytování od 2 po 6 lůžkové. Každé ubytování má sociální zařízení a vybavenou kuchyňku.

Zajímavostí a lákavou nabídkou je zdravotní cvičení pod vedením kvalifikovaných instruktorů, které zajišťuje Senior fitnes z.s. Cvičení bývají několikrát denně a to na suchu i ve vodě v bazénu. Kromě tohoto cvičení je možné zahrát si v areálu například tenis, basket anebo si zapůjčit na celý pobyt kola za příplatek a pohybovat se po okolí na kole. V případě zájmu a počtu účastníků je možné zařídit výlety do Říma, Benátek, Loreta, Ancony, skalního města Moresca. Je možné navštívit vinohrady, lisovny olivového oleje, výrobny místních uzenin nebo trhy.

O pobyty je pokaždé veliký zájem, a jelikož je vhodný pro všechny věkové kategorie, tak si na své přijdou všichni.

Letošní nabídka

Porto San Giorgio

Lido Adriano

Kontakt

Dita Horochovská
mobil: 777 131 114
mail: d.horochovska@seniorfitnes.cz

Palmová riviera - 2.-11.9.2016

Itálie 2018

© 2008 - 2018 Senior fitnes z. s. Všechna práva vyhrazena. Design by Vojtěch Blechta