Kulturně komunitní centrum

 

V současné době je recepce KKC v Uralské 6 otevřena vždy v pondělí a ve středu od 10 do 12 h. Počínaje 10. květnem 2021 bude recepce otevřena od pondělí do čtvrtka od 10 do 15 h. Žádné vnitřní aktivity se zatím nekonají.

Všechny aktivity jsou od ledna 2021 zpoplatněny. Činnost kroužků bude zahájena, až to umožní nařízení vlády ČR. Informace o cenách lekcí najdete vždy u příslušného kroužku v sekci vzdělávací aktivity nebo volnočasové aktivity. Termíny zahájení jsou zatím předběžné.

Chcete-li se přihlásit do některého kroužku, kontaktujte přímo lektora, případně recepci KKC.

Kroužky nejsou věkově omezeny.

 

Co zde nabízíme

Naše nabídka je velmi pestrá. Člení se na vzdělávací aktivity (výuka jazyků, práce s PC) a volnočasové aktivity (nejrůznější pohybové aktivity a kroužky v KKC i mimo něj). Podrobnosti najdete níže.

Kde a kdy

Pokud není u konkrétní aktivity uvedeno jinak, konají se kurzy v KKC:

Kulturně komunitní centrum Senior fitnes
Uralská 770/6, Praha 6 - Bubeneč

Přístup do objektu na kroužky mimo otevírací dobu recepce zajišťuje lektor.

Rozvrh

Platný od 1.1.2021
 

Nabídka aktivit

Volnočasové aktivity

Vzdělávací aktivity

Projekt Kulturně Komunitního centra Senior fitnes byl v letech 2017-2020 podpořen z Operačního programu Praha - pól růstu ČR a díky tomu jsme mohli bezplatně zajistit pro naše klienty rozšíření aktivit a vybudovat nově prostory centra v Uralské 6.

V současné době pokračujeme již bez dotací, proto jsme museli naše aktivity trošku zúžit a kurzy zpoplatnit. Ale věříme, že nám zachováte přízeň, a jsme připraveni nabídku opět rozšířit, bude-li zájem z vaší strany. A tak neváhejte a podělte se s námi o vaše podněty.

© 2008 - 2018 Senior fitnes z. s. Všechna práva vyhrazena. Design by Vojtěch Blechta