Novinky

Procházka Klánovickým lesem

Pojeďte s námi do Střelských Hoštic

Pobyty ve Střelských Hošticích už jsou potvrzeny.

Jarní termín: 21. 3. - 27. 3. 2020 / 3 300 Kč

7 dní /6 nocí (začíná se v sobotu obědem, končí v pátek snídaní)

Podzimní termín: 25. 10. - 30. 10. 2020 / 2 800 Kč

6 dní /5 nocí (začíná se v neděli večeří, končí v pátek snídaní)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V ceně je zahrnuta doprava autobusem do areálu, ubytování, strava 5x denně, služby instruktorů: cvičení min. 2x denně, event. organizované výlety.

Ubytování: vytápěné chaty - 2 třílůžkové pokoje, sprcha a WC oddělené, kuchyňský kout (dřez, lednice, varná konvice), bez nádobí -  s sebou příp. vlastní hrnek, lžičku, nožík, kávu, čaj, hygienické potřeby: ručník, přezůvky. Hudební nástroje vítány.

Stravování: plná penze, snídaně formou švédských stolů, svačiny, možnost balíčků na výlety a stravy dle individuálních diet.

Program: zdravotně - kondiční cvičení s prvky jógy, příp. i cvičení na židlích, či venku (přizpůsobeno možnostem cvičenců a počasí).

S sebou: overball (malý nafukovací míč na cvičení), gumu a karimatku.

Individuální výlety do okolí, do Střelských Hoštic a Horažďovic (možná návštěva krytého aquaparku). V tom případě s sebou i plavky!

 

V případě zájmu se přihlašujte na recepci komunitního centra Senior fitnes z.s., Uralská 770/6, Praha:

281 910 522, recepce@seniorfitnes.cz

případně 777 778 760 - Bára Kašparová

 

Bližší informace: Petra Holubová  608 022 474, p.holubova@seniorfitnes.cz

Zveme vás na první cestopisnou přednášku v roce 2020.

Jak nakopnout život po padesátce?

Přijďte si pro inspiraci :)

 

ČAS

Nové číslo našeho časopisu najdete zde.

Pojeďte s námi do Itálie

 

Podrobnosti ohledně placení najdete zde.

 

Seminář Fotbal v chůzi

Zaujala vás naše pozvánka? Neváhejte a kontaktujte recepci Senior fitnes: 281 910 522

Prodejní výstava v prostorách Komunitního centra

Vážení návštěvníci!

V našem Kulturně komunitním centru máte nyní možnost shlédnout malou výstavku obrazů malíře Rudolfa Mareše, nazvanou „Barvy v rámu“.

Rudolf Mareš maluje obrazy různého stylu. Jeho krajinomalby jsou inspirované klasickou školou krajinářů 19. století a francouzským impresionismem. Portrétní tvorba je návratem k tvorbě starých mistrů baroka a je na nich znát okouzlení díly malířů nizozemského zlatého věku (Jan Vermeer van Delft). Výrazným stylem jsou také jeho fantaskní vize v duchu S. Dalího.

Na této prodejní výstavě představuje svůj vlastní osobitý intuitivní a výrazně barevný styl. Snové a jednoduchými liniemi malované fantazie podepisuje jako Mr. Flo.

Olejomalby Rudolfa Mareše mají ve svých sbírkách sběratelé v Rakousku, Švýcarsku, Německu, Francii, Španělsku, Holandsku a USA. V České republice najdete jeho dílo v pražské galerii AD a v Galerii Josefa Kalouska, rovněž také ve Valašském ateliéru u Hofmannů ve Velkých Karlovicích.

(www.rudolfmares.cz)

 

ČÁST FINANČNÍCH PROSTŘEDKŮ Z PRODANÝCH OBRAZŮ BUDE POUŽITA VE PROSPĚCH SENIOR FITNES z.s.

 

Spolupráce s VZP

Vážení čtenáři,
jistě jste si všimli, že na našich stránkách přibylo nové logo – KPZ (Klub pevného zdraví). Díky užší kooperaci s Všeobecnou zdravotní pojišťovnou se totiž Senior fitnes z.s. stala jedním ze členů tohoto klubu.  Sami si ověřte, kolik zajímavých a výhodných možností KPZ nabízí. Musíme Vás však upozornit, že v případě zájmu si musíte členství sami zajistit, neboť neplyne automaticky z Vašeho případného členství v SF. Stručně shrnuto: SF jako jedna z členských organizací výhody nabízí, Vy jakožto jednotliví členové je můžete čerpat. Věříme, že každý člen si najde v Klubu pevného zdraví pro sebe výhodnou nabídku.

https://www.vzp.cz/o-nas/aktuality/budte-aktivni-v-kazdem-veku

S pozdravem

Vedení SF

 

 

© 2008 - 2018 Senior fitnes z. s. Všechna práva vyhrazena. Design by Vojtěch Blechta