Novinky

Kroužky a skupinová cvičení od ledna 2021

Recepce KKC je otevřena od 11. ledna 2021 a poskytuje informace na místě nebo telefonicky vždy od pondělí do čtvrtka od 9 do 15 h.

Všechny aktivity jsou od ledna 2021 zpoplatněny. Činnost kroužků bude zahájena, až to umožní nařízení vlády ČR. Informace o cenách lekcí najdete vždy u příslušného kroužku v sekci vzdělávací aktivity nebo volnočasové aktivity.

Předběžný rozvrh kroužků najdete také zde, předběžné termíny zahájení a ceny najdete zde. Chcete-li se přihlásit do některého kroužku, kontaktujte přímo lektora, případně recepci KKC.

Kroužky nejsou věkově omezeny.

 

Stále jsou pozastavena všechna naše skupinová cvičení v tělocvičnách a bazénech. Informace o zahájení cvičení vyhledávejte podle konkrétních cvičebních míst zde. Cvičit můžete i sami doma :) K dispozici je vám stále cvičení online.

 

Prosíme, sledujte nařízení vlády a naše webové stránky. Děkujeme za pochopení a přejeme vám pevné zdraví, optimismus a úsměv na tváři po celý rok 2021.

Váš Senior fitnes

S fotbalem do Anglie

Oznamujeme všem našim příznivcům, že tým Senior fitnes je přihlášen jako reprezentant České republiky na I. Mistrovství světa ve fotbale v chůzi, které se uskuteční koncem května 2021 v Manchesteru v Anglii.

Pozvánka do Itálie

Opět jsme pro vás připravili dva turnusy pobytového zájezdu do Itálie. Pevně věříme, že příští rok už nebudeme zavřeni v karanténě a naopak budeme si moci užít do sytosti krásné moře, příjemné počasí, dostatek pohybu s našimi cvičiteli, či třeba získat nové přátele.

 

Výzva - hledáme cvičitele!

Spolek Senior fitnes z. s. by rád navázal spolupráci s cvičiteli nejlépe zdravotní tělesné výchovy s dlouholetou praxí, kteří by se s námi zapojili do projektu Rozchoď BABIČKU! Projekt je zaměřen na cvičení na židlích v pohodlí domácnosti seniorů.

Kontakt:

Iva Hoffmannová

Manažerka vzdělávacích kurzů, Cvičitelka

Tel.: 602 558 135
E-mail: i.hoffmannova@seniorfitnes.cz

Web: http://rozchodbabicku.cz/

Pomoc sluchově postiženým

Předáváme informaci a prosíme tímto o její šíření. Děkujeme :)

Půl milionu sluchově postižených má stále nedostatek informací o koronavirové epidemii. Ve spolupráci s Unií neslyšících byl spuštěn projekt TV Beey – televize pro diváky se sluchovým postižením

https://www.beey.io/cs/televize-beey/

s otitulkovanými nejdůležitějšími TV pořady a videi o koronavirové pandemii. Na jednom místě jsou zdarma dostupné videozáznamy nejdůležitějších pořadů opatřené titulky.

Pokud by se vám titulky nezobrazovaly, je možné, že je máte vypnuté. Zapnete je kliknutím na symbol klávesnice, v pravém dolním rohu po spuštění videa - viz obrázek níže.

© 2008 - 2018 Senior fitnes z. s. Všechna práva vyhrazena. Design by Vojtěch Blechta