Novinky

Zrušení kurzu "Jak zdravě a jíst a vařit"?

Kurz zrušen pro malý zájem! O novém termínu vás budeme včas informovat.

 

Zajímá vás toto téma? Rezervujte si místo na přednášku Ing. Ivana Macha, která se koná již tuto sobotu pod hlavičkou Akademie SEN FIT.

Podrobnosti a rezervace zde.

Připravujeme pro vás další Den pro zdraví - již brzy !

Tentokrát se uskuteční v sobotu 25.4.2020 jako celodenní akce pro všechny věkové kategorie.

Začít můžete poznávacím pochodem Prahou a navázat dalšími pohybovými a dovednostními aktivitami ve Žlutých lázních. Odpoledne vyplní kulturní program.

Podrobnosti sledujte zde.

Nové číslo časopisu ČAS je tu pro vás!

První číslo roku 2020 je hotovo a najdete ho zde.

Přejeme příjemnou zábavu. Chcete-li přispět do časopisu třeba svými zážitky z našich akcí, kterých jste se zúčastnili, neváhejte a pište na adresu:

z.hostinsky@seniorfitnes.cz

Děkujeme!

 

Pojeďte s námi do Střelských Hoštic

Pojeďte s námi do Itálie

 

Podrobnosti ohledně placení a fotografie z kempu a okolí najdete zde.

Z organizačních důvodů žádá CK všechny zájemce o jarní termín zájezdu, aby se přihlásili do konce dubna.

Prodejní výstava v prostorách Komunitního centra

Vážení návštěvníci!

V našem Kulturně komunitním centru máte nyní možnost shlédnout malou výstavku obrazů malíře Rudolfa Mareše, nazvanou „Barvy v rámu“.

Rudolf Mareš maluje obrazy různého stylu. Jeho krajinomalby jsou inspirované klasickou školou krajinářů 19. století a francouzským impresionismem. Portrétní tvorba je návratem k tvorbě starých mistrů baroka a je na nich znát okouzlení díly malířů nizozemského zlatého věku (Jan Vermeer van Delft). Výrazným stylem jsou také jeho fantaskní vize v duchu S. Dalího.

Na této prodejní výstavě představuje svůj vlastní osobitý intuitivní a výrazně barevný styl. Snové a jednoduchými liniemi malované fantazie podepisuje jako Mr. Flo.

Olejomalby Rudolfa Mareše mají ve svých sbírkách sběratelé v Rakousku, Švýcarsku, Německu, Francii, Španělsku, Holandsku a USA. V České republice najdete jeho dílo v pražské galerii AD a v Galerii Josefa Kalouska, rovněž také ve Valašském ateliéru u Hofmannů ve Velkých Karlovicích.

(www.rudolfmares.cz)

 

ČÁST FINANČNÍCH PROSTŘEDKŮ Z PRODANÝCH OBRAZŮ BUDE POUŽITA VE PROSPĚCH SENIOR FITNES z.s.

 

Spolupráce s VZP

Vážení čtenáři,
jistě jste si všimli, že na našich stránkách přibylo nové logo – KPZ (Klub pevného zdraví). Díky užší kooperaci s Všeobecnou zdravotní pojišťovnou se totiž Senior fitnes z.s. stala jedním ze členů tohoto klubu.  Sami si ověřte, kolik zajímavých a výhodných možností KPZ nabízí. Musíme Vás však upozornit, že v případě zájmu si musíte členství sami zajistit, neboť neplyne automaticky z Vašeho případného členství v SF. Stručně shrnuto: SF jako jedna z členských organizací výhody nabízí, Vy jakožto jednotliví členové je můžete čerpat. Věříme, že každý člen si najde v Klubu pevného zdraví pro sebe výhodnou nabídku.

https://www.vzp.cz/o-nas/aktuality/budte-aktivni-v-kazdem-veku

S pozdravem

Vedení SF

 

 

© 2008 - 2018 Senior fitnes z. s. Všechna práva vyhrazena. Design by Vojtěch Blechta