Novinky

Pozvánka na vycházku pro zdatnější turisty

Prázdninový rozvrh KKC a cvičení

Milí přátelé,

přichází prázdninové období a s ním i redukce aktivit KKC. Nicméně nabídka je stále pestrá a naši lektoři se těší na viděnou s vámi.

Co se týče pokračování jednotlivých cvičení, hledejte podle konkrétních cvičebních míst zde.

Informace k zářijovému pobytu v Itálii

S potěšením oznamujeme, že zájezd do Itálie v termínu 4.-13.9.2020 se uskuteční podle plánu. Máme ještě volná místa, takže máte-li zájem, neváhejte a přihlašte se:

Lucie Volhejnová: 773 087 553, lucievolhejnova@seznam.cz

Zuzana Rybáčková: 603 526 695, zuzana.rybackova@seznam.cz

Příležitost mohou využít i klienti původně přihlášení na červnový termín.

Pro více informací o přeregistraci, případně zrušení registrace kontaktujte pořádající CK Quality Tours a to buď bezplatně na telefonu 800 707 111 nebo na emailu info@qualitytours.cz.

 

Dopis naší delegátky všem váhajícím klientům:

Dobrý den,

píši Vám, abych vás zbavila strachu, který nyní ovládá celý svět.

Itálie byla napadena mezi prvními. Po těch těžkých smutných minulých měsících se situace vrátila již do normálu. Stále jsou pro jistotu dodržována některá opatření, zejména zvýšená dezinfekce. Jsem po celou dobu zde a jsem svědkem všech opatření, která se dělala a dělají.

Italové připravovali sezonu opravdu pečlivě, dezinfikovali všechno zařízení, dokonce ulice. Před každým obchodem nebo uvnitř je k dispozici spray či gel s dezinfekcí, v nákupních centrech taky rukavice. V restauracích jsou stoly umístěny tak, že každý má okolo sebe minimálně 2 m volného prostoru. Při vstupu roušku nasadíte a u stolu si ji sundáte. Toť vše.

Na pláži je situace normální, nošení roušky zde je zcela dobrovolné. Slunečníky jsou ve vzdálenost 5-6 m od sebe, lůžka pod slunečníkem cca 1 m.

Za celou dobu, co tu jsem, jsem neslyšela, že by někdo z Porta či okolních vesnic onemocněl či zemřel. Pokud dodržíte hygienická opatření, nemyslím, že by Itálie byla nebezpečnější než ostatní země. Spíš bych řekla, že Itálie je dnes předezinfikovaná.

Vezměte si na cestu roušku, gel na ruce a tady můžete užívat slunce a moře bez obav. A máte-li nějaké další dotazy, můžete mi zavolat.

Těší se na Vás a zdraví

Vaše Zuzana Rybáčková

+420 603 526 695

Děkujeme za finanční výpomoc

Vážení a milí přátelé Senior fitnes,

chtěli bychom tímto poděkovat všem, kteří nás finančně podpořili v této obtížné situaci. 

Celkem jste přispěli částkou 97 800 Kč.

Vedení SF použilo veškeré prostředky k uhrazení nezbytných poplatků a i nadále se bude snažit, aby naše organizace aktivně fungovala, byť zřejmě v poněkud změněné formě.

Seznam přispěvatelů

Ještě jednou děkujeme a přejeme všem pevné zdraví a pohodu.

Pracovníci SF

Přeplavme svůj La Manche!

Soutěž ve štafetovém plavání seniorů „Přeplavme svůj La Manche“ vyhlásil už popáté projekt SenSen (Senzační senioři) Nadace Charty 77. Cílem pro přihlášené seniorské týmy z celého Česka bylo uplavat 34 kilometrů za jediný měsíc. Patronkou štafetového plavání byla Lucie Leišová, přemožitelka Gibraltaru a nadšená podporovatelka plaveckých aktivit Senzačních seniorů.

I Senior fitnes se zapojil do soutěže a jeho zástupci uplavali za měsíc únor, ve kterém soutěž probíhala, celkem 83,65 km! Impozantního výsledku dosáhl pan Václav Valtr, který se, ač již také senior (r.n. 1956), věnuje plavání i závodně, takže se jeho excelentním výsledkům jen tak nikdo nevyrovná. Sám uplaval 51,25 km a my věříme, že bude mezi nejlepšími jednotlivci.

Rádi bychom vyzdvihli i pana Vladimíra Horáka, který byl v soutěži naším nejstarším účastníkem. Narodil se roku 1925 a za měsíc únor uplaval šest kilometrů. Je ovšem nutné říct, že až na malé výjimky toto pan Horák uplave každý měsíc. V 95 letech úžasný a úctyhodný výkon!!!

Už známe i výsledky! Tým SF se umístil na 15. místě z celkového počtu 26 zúčastněných týmů z celé ČR.

Výsledková listina

Čtěte také článek SenSen

 

Pomoc sluchově postiženým

Předáváme informaci a prosíme tímto o její šíření. Děkujeme :)

Půl milionu sluchově postižených má stále nedostatek informací o koronavirové epidemii. Ve spolupráci s Unií neslyšících byl spuštěn projekt TV Beey – televize pro diváky se sluchovým postižením

https://www.beey.io/cs/televize-beey/

s otitulkovanými nejdůležitějšími TV pořady a videi o koronavirové pandemii. Na jednom místě jsou zdarma dostupné videozáznamy nejdůležitějších pořadů opatřené titulky.

Pokud by se vám titulky nezobrazovaly, je možné, že je máte vypnuté. Zapnete je kliknutím na symbol klávesnice, v pravém dolním rohu po spuštění videa - viz obrázek níže.

Cvičte s námi ONLINE !

Připravili jsme pro vás novou stránku Cvičíme online, kterou budeme postupně naplňovat a přinášet vám inspiraci pro vaši individuální aktivitu. Neváhejte a jděte do toho! Můžete se vzájemně "hecovat" s ostatními cvičenci, kdo už kolik lekcí odcvičil :)

 

Spolupráce s VZP

Vážení čtenáři,
jistě jste si všimli, že na našich stránkách přibylo nové logo – KPZ (Klub pevného zdraví). Díky užší kooperaci s Všeobecnou zdravotní pojišťovnou se totiž Senior fitnes z.s. stala jedním ze členů tohoto klubu.  Sami si ověřte, kolik zajímavých a výhodných možností KPZ nabízí. Musíme Vás však upozornit, že v případě zájmu si musíte členství sami zajistit, neboť neplyne automaticky z Vašeho případného členství v SF. Stručně shrnuto: SF jako jedna z členských organizací výhody nabízí, Vy jakožto jednotliví členové je můžete čerpat. Věříme, že každý člen si najde v Klubu pevného zdraví pro sebe výhodnou nabídku.

https://www.vzp.cz/o-nas/aktuality/budte-aktivni-v-kazdem-veku

S pozdravem

Vedení SF

 

 

© 2008 - 2018 Senior fitnes z. s. Všechna práva vyhrazena. Design by Vojtěch Blechta